Básně našich žáků v časopise

23. února 2013

Dlouhodobá spolupráce s Knihovnou města Ostravy pokračuje i v letošním roce. V rámci výuky literární výchovy využíváme knihovnických lekcí, účastníme se besed, které knihovna organizuje. Můžeme jmenovat besedu o Wikipedii, se spisovatelem Romanem Vehovským, o nebezpečí a nástrahách internetu. Knihovna nám také umožňuje publikovat tvořivé práce našich dětí v  knihovnickém časopise s názvem Párek junior. Pokud se žákům podaří napsat nějaká pěkná básnička, pohádka, mají možnost se dočkat i jejího otištění v tomto časopise. V lednovém čísle, které předkládáme k nahlédnutí, si můžete přečíst několik básniček, které napsali naši žáci z různých ročníků. Že by z nich vyrostli budoucí spisovatelé? Kdo ví...

Časopis si můžete stáhnout dole na stránce.

Soubor ve formátu application/pdf

ČASOPIS PÁREK JUNIOR