4. turnus ŠVP

24. května 2011

Místo : Dolní Bečva – chata Bučina
Termín : 14. 5. – 20. 5. 2011
Doprovod : p. uč. Hemžalová,  Hlaváč, Lapčík, Jurenková, Křivá.
Škola v přírodě se uskutečnila v malebném prostředí Beskyd, na Dolní Bečvě. Toto prostředí a krásné počasí nám umožnilo, že jsme se mohli hodně věnovat turistice a taktéž nám to umožnilo učit se v přírodě – hlavně přírodopis, tělesnou výchovu, hudební výchovu, zeměpis …..
Jeden den nám celý den pršelo ale to nám nevadilo, protože jsme naplánovali dětem orientační závod lesem,který začínal a končil v chatě. Všichni bojovali s velkým sportovním nasazením, a proto všichni zvítězili. V ostatní dny jsme si vyšlápli na Pustevny kolem Radegasta až na Radhošť, což byla naše nejdelší pěší procházka. Jako vynikající relax byla návštěva „Aquaparku „ ve Valašském Meziříčí, kam jsme se dopravili motorovým vláčkem. Také jsme se dozvěděli něco o tom jak žili dříve lidé, ale také jsme si užili v Tarzánii – Raztoce, nebo v lanovém centru v Rožnově pod Radhoštěm. Nezapomněli jsme ani na zvířátka, která jsme viděli na Prostřední Bečvě, speciálně koňské stáje a jízda na koních. A abychom se náhodou nenudili, tak jsme si dali na poslední večer stezku odvahy, kterou samozřejmě všichni statečně zvládli.
 Nakoukněte do fotogalerie.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Jiřina Hemžalová | Počet přečtení: 1420x