3. turnus ŠVP

16. května 2011

Termín konání: 2.5. – 8.5.2011
Místo konání: RS Bučina na Dolní Bečvě
Zúčastnění pracovníci ZŠ: A. Berglowcová, O. Kubes, M. Latocha, J. Michnová, V. Šonovská
Zúčastnění žáci: Celkem 57 žáků tříd 3.B, 4.A, 4.B

Průběh ŠVP:
V pondělí 2.5. proběhla doprava účastníků z Ostravy na místo školy v přírodě. Po ubytování se pokračovalo normálním denním programem.
Běžný denní program zahrnoval výuku, vlastivědné, přírodovědné a poznávací vycházky do okolí RS, sportovní aktivity, výtvarné a kulturní činnosti. Mnohé z těchto aktivit byly pojaty jako soutěže skupinového nebo individuálního rázu.
Výukovou část měli na starosti především A. Berglowcová, M. Latocha a V. Šonovská, třídní učitelé zúčastněných tříd. Kulturní aktivity organizoval především O. Kubes. O zdraví dětí se výborně starala J. Michnová. Pomocí byl rovněž přidělený animátor, především pro svou dobrou znalost okolí.
Uskutečnily se dva celodenní výlety s programem poznání přírody a historie regionu. Ve středu 4.5. pěší výlet do Rožnova pod Radhoštěm. Zde jsme navštívili skanzen – Dřevěné městečko a také muzeum. V pátek 6.5. jsme podnikli výlet autobusem na Pustevny a odtud pěšky na Radhošť.
Děti si pochvalovaly velmi kvalitní stravování.

Fotografie z této akce zde.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Alena Berglowcová | Počet přečtení: 1576x